<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/nl/</provider_url><title>ZGR-50-2500 Ratelband - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="WWqSOcZRw4"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/nl/produit/zgr-50-2500-ratelband/"&gt;ZGR-50-2500 Ratelband&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/nl/produit/zgr-50-2500-ratelband/embed/#?secret=WWqSOcZRw4" width="600" height="338" title="&#x201C;ZGR-50-2500 Ratelband&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="WWqSOcZRw4" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.ohis.be/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.ohis.be/wp-content/uploads/2022/12/yale-zgr-50-2500.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>525</thumbnail_width><thumbnail_height>203</thumbnail_height><description>Polyester (PES), EN 12195-2 50 mm - capaciteit LC 2500 daN. - Standaard voorspanning STF 300 daN voor handkracht SHF 50 daN. - Standaardlengtes van 8 m en 10 m.</description></oembed>