<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/nl/</provider_url><title>ZGR-25-400 Ratelband - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="xd3Of3a6s4"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/nl/produit/zgr-25-400-ratelband/"&gt;ZGR-25-400 Ratelband&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/nl/produit/zgr-25-400-ratelband/embed/#?secret=xd3Of3a6s4" width="600" height="338" title="&#x201C;ZGR-25-400 Ratelband&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="xd3Of3a6s4" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.ohis.be/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.ohis.be/wp-content/uploads/2022/12/zgr25400.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>648</thumbnail_width><thumbnail_height>203</thumbnail_height><description>Gemaakt van polyester (PES), EN 12195-2 - 25 mm - maximale sjorkracht LC 400 daN.  Eigenschappen en verwerking - Voorspankracht STF 50 daN met standaard handkracht SHF 50 daN. - Standaardlengtes 4 m en 6 m.</description></oembed>