<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/nl/</provider_url><title>Stroomschakelaar AC 50C48V56 11E - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="6Xz3Qy4RjG"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/nl/produit/stroomschakelaar-ac-50c48v56-11e/"&gt;Stroomschakelaar AC 50C48V56 11E&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/nl/produit/stroomschakelaar-ac-50c48v56-11e/embed/#?secret=6Xz3Qy4RjG" width="600" height="338" title="&#x201C;Stroomschakelaar AC 50C48V56 11E&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="6Xz3Qy4RjG" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.ohis.be/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><description>Stroomschakelaar AC 50C48V56 11E  Spoelspanning: 48VAC</description></oembed>