<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/nl/</provider_url><title>Relais LC2D12E7 48V - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="5YTgwafCOv"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/nl/produit/relais-lc2d12e7-48v/"&gt;Relais LC2D12E7 48V&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/nl/produit/relais-lc2d12e7-48v/embed/#?secret=5YTgwafCOv" width="600" height="338" title="&#x201C;Relais LC2D12E7 48V&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="5YTgwafCOv" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.ohis.be/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><description>Relais LC2D12E7 48V  Hoofdcontacten: 3 NO Nominale bedrijfsstroom: 12A Vermogen: 5,5kW/440V Spoelspanning : 48VAC Spoelfrequentie: 50/60Hz Hulpcontacten: 1 NO + 1 NC</description></oembed>