<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/nl/</provider_url><title>Plafondophanging DV-M12/2600 - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="lgQIrjCT6m"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/nl/produit/plafondophanging-dv-m12-2600/"&gt;Plafondophanging DV-M12/2600&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/nl/produit/plafondophanging-dv-m12-2600/embed/#?secret=lgQIrjCT6m" width="600" height="338" title="&#x201C;Plafondophanging DV-M12/2600&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="lgQIrjCT6m" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;