<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/nl/</provider_url><title>Drijfwerk P 600VH10M/MIN - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="e9hDP4NAXk"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/nl/produit/drijfwerk-p-600vh10m-min/"&gt;Drijfwerk P 600VH10M/MIN&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/nl/produit/drijfwerk-p-600vh10m-min/embed/#?secret=e9hDP4NAXk" width="600" height="338" title="&#x201C;Drijfwerk P 600VH10M/MIN&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="e9hDP4NAXk" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;