<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ohis</provider_name><provider_url>https://www.ohis.be/en/</provider_url><title>MM13366151-48 - Ohis</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Hb57U5tqYd"&gt;&lt;a href="https://www.ohis.be/en/produit/mm13366151-48/"&gt;MM13366151-48&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.ohis.be/en/produit/mm13366151-48/embed/#?secret=Hb57U5tqYd" width="600" height="338" title="&#x201C;MM13366151-48&#x201D; &#x2014; Ohis" data-secret="Hb57U5tqYd" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.ohis.be/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.ohis.be/wp-content/uploads/2021/11/media-187.nl</thumbnail_url><thumbnail_width>303</thumbnail_width><thumbnail_height>389</thumbnail_height><description>Signal lamp, orange, 48 V, with 2 pot magnets and 2 metres connection cable with ferrules wire end ferrules</description></oembed>